Home · Blog · Ciekawa gra na szkolenia firmowe – dla trenerów
Natalia Kiljan – szkolenia HR
Strona prywatna - szkolenia HR, eventy integracyjne i symulacje menedżerskie.

Ciekawa gra na szkolenia firmowe – dla trenerów

Informujemy, iż w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji nie działających dla zysku i urzędów publicznych od zeszłego miesiąca przedstawiamy symulację menedżerską: Drużynowe mistrzostwa w niezwykłym wariancie gry w Żaglówki na wodzie (Wstępna nazwa tej gry jest do zmiany – niemniej odzwierciedla istotę tej sesji.)
Tą grę rekomendujemy na szkoleniach z negocjacji, z asertywności i na szkoleniach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Statystycznie najpowszechniejsze jej wykorzystanie to Szkolenia w Szkole Trenerów.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: zachowania prospołeczne
Miejsce pochodzenia gry: Malta
Czas realizacji: godzina
Liczba uczestników: nie mniej niż 7, maksimum 17.
Lista potrzebnego sprzętu: piłka skacząca - sztuk cztery, szpachla - sztuk sześć, notes samoprzylepny - sztuk pięć, trochę kakao, paczka bursztynowych długopisów, drążek teleskopowy

REFERENCJE
Peropoint Katarzyna Perek, Biuro Konstrukcji Budowlanych Jarosław Milewski, EKOPOZ Sp. Z o.o. , Walczak Spółka Jawna, Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze „Bamberski Dwór” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, MULTIDENTAL Maria i Wiesław Kierońscy S.C., Q-workshop Patryk Strzelewicz, Powiat Rawicki, Gmina Wieleń, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie, "Łódzki Dom Kultury", Caritas Polska , Klub Sportowy "d'Artagnan", Polskie Towarzystwo Historyczne , Rodzinny Klub Abstynenta "Relaks", Stowarzyszenie Grupa Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym "UL", Stowarzyszenie Szkół Prywatnych, Chorób Mięśni Oddział Warszawski", Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych "MAZOWIACY" działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Symulacja była również przeprowadzana na studiach podyplomowych „Projektowanie (graficzne, przemysłowe, mody, tekstylne)”

LEKTURY:
Szkoleniowcom planującym prowadzenie tego ćwiczenia rekomendujemy pozycje literaturowe:
 • Świat do przeróbki. Spekulanci, bankruci, giganci i ich rywale-Witold M. Orłowski
 • Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia-Patrick Lencioni
 • Po wielkim skoku-Waldemar Kuczyński
 • Świadomy inwestor. Odkrywanie ukrytego potencjału spółki-Paweł Zaremba-Śmietański
 • Delegowanie & kontrolowanie. – Brian Tracy
 • Stephen R. Covey. Mądrość i pasja-Stephen R. Covey
 • Strategiczne podejście do nieustannego doskonalenia-Hoshin Kanri

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Leśnica, hotel Amadeus, ulica Łomżyńska 16
  Opłata za uczestnictwo: 2000 PLN plus VAT. Proponujemy opcję uiszczenia ceny ratalnie – pięć miesięcznych rat.
  W cenie szkolenia znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Krewetki w cieście z tapioki z sosem czosnkowym i sosem teriyaki. Zupa: Klasyczny barszcz czerwony podany z pasztecikiem mięsnym. Drugie danie: Pierś kurczęcia zapieczona z pomidorem i mozarellą podana z chrustem ziemniaczanym i brukselką. Deser: Truskawkowy przysmak z lodami waniliowymi i nutką czekolady. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.

  18.08.2016. 00:15