Wylosowani abiturienci - spis
Poniżej publikujemy listę nazwisk wylosowanych w naszej cyklicznej loterii „Wygraj Wyjazdowe Szkolenie Integracyjne” – tych szczęśliwców bardzo zapraszamy na nasze
Nagrodowe Spotkania Firmowe przygotowane w Kutnie.
Na upominkowy wyjazd integracyjny zapraszamy poniższych abiturientów z wymienionych obok szkoleń:
Manuel Dąbek, Doradca personalny, Sucha Beskidzka, kurs z efektywnych rozmów telefonicznych
Euzebiusz Bizoń, Operator dźwięku , Mysłakowice, moduł coachingowy z inteligencji emocjonalnej
Michalina Ambroziak, Młodszy Kierownik Operacji i Wdrozeń, Urzędów, szkolenie z zarządzania małym zespołem
Helena Dąbrowska, Realizator dźwięku, Zelów, moduł coachingowy z świadomego samomotywowania
Feliks Murawski, Rzeczoznawca budowlany , Łapy, wykład z innowacyjnego myślenia
Poniżsi klienci wygrali nagrodę główną: Wypoczynek w Beskidzie Śląskim:
Fryderyka Żyborska, Reprezentant Sprzedaży , Iwkowa, moduł coachingowy z sprzedaży metodą Bryan’a Tracy
Sabina Gołabek, Konferansjer, Smołdzino, moduł coachingowy z myślenia lateralnego
Ksawery Eichwald, Prokurator, Rozdrażew, szkolenie z pracy z programem Power Point
Specjalny niedzielny jednodniowy wyjazd „gra taktyczna z ASG” otrzymują od nas:
Kasper Dąbrowski, Kaskader filmowy , Kozielice, trening z podejmowania decyzji
Donata Koniarek, Wicedyrektor Komórki do spraw IT, Baranowo, trening z optymalizowania procesów
Bolesława Piekarska, Audiolog, Orzesze, panel moderowany z partnerskiej współpracy
Ciechosław Sochacki, Asystent prawny, Uścimów, wykład z radzenia sobie z konfliktami
Wśród następujących uczestników naszych szkoleń wyolowaliśmy nagrody rzeczowe: smartfon a także stojak na komórkę
Natasza Berkowska, Starszy Handlowiec , Jeziora Wielkie, kurs z zarządzania klientem strategicznym – key account management
Grażyna Regulska, Grawer, Osiek, trening z planowania czasu
Wszystkim korzystającym z naszych usług absolwentom jak zwykle jesteśmy wdzięczni za udział w naszych zajęciach. Wszystkich zachęcamy do zgłaszania swojego nazwiska w naszym konkursie.
Oto przedstawiamy spis osób nominowanych jak zwykle w organizowanej przez nas cyklicznej grze „Wygraj Wyjazdowe Szkolenie Integracyjne” – tych laureatów gorąco zapraszamy na odbywające się w tym miesiącu Warsztaty Team Building realizowane w Karpaczu.
Na bonusowy wyjazd integracyjny zapraszamy poniższych absolwentów z wymienionych obok szkoleń:
Barabasz Wiesiołowski, Komputerowy składacz tekstu , Zalewo, warsztat zamknięty z korespondencji biznesowej
Dobromir Karp, Bileter, Malechowo, moduł coachingowy z kierowania osobami 50+
Kazimiera Maślińska, Kierownik do spraw Obsługi Zamówień, Uchanie, szkolenie z kształtowania pozytywnej kultury organizacyjnej
Ewelina Bagińsk, Agent celny, Trzebinia, program e-learning z inteligencji emocjonalnej
Gracjan Fister, Wizytator, Sawin, panel moderowany z marki osobistej
Poniżsi uczestnicy wylosowali nagrodę główną: Ośrodek ze Spa w Beskidach- Weekend dla dwojga:
Eleonora Borowska, Starszy Handlowiec Do Spraw Dystrybucji Bezpośredniej, Konstancin-Jeziorna, warsztat otwarty z psychologii sprzedaży
Pola Małłek, Legalizator , Baruchowo, szkolenie z uczestnictwa w rozmowach oceniających
Franciszek Frątczak, Ratownik medyczny, Wierzbinek, program e-learning z partnerskiej współpracy
Specjalny sobotni program „Gra w kręgle” zdobywają:
Baldwin Wójczik, Inspektor dozoru technicznego , Kodeń, program e-learning z prowadzenia instruktażu stanowiskowego
Nadia Bies, Wicedyrektor ds. Szkolenia, Skarszewy, wykład z prowadzenia trudnych rozmów
Jagna Czapla, Ankieter , Świdnik, program e-learning z planowania czasu
Jeremiasz Bogacz, Sekretarz asystent, Środa Śląska, wykład z obsługi aplikacji internetowych
Wśród poniższych klientów rozlosowaliśmy drobny prezent: toster i składana mysz optyczna
Anetta Dzięgała, Przedstawiciel , Lubomia, panel moderowany z sprzedaży metodą Bryan’a Tracy
Alana Cyl, Inżynier geotechnik, Kruklanki, wykład z partnerskiej współpracy31.03.2016. 00:13